Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Кърджали, Център
132 600 €
259 343.06 лв.

(1 205 €, 2 356.78 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:59 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 521 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се многостаен апартамент, ново строителство-тухла. Апартаменът се намира в центъра, района на църквата. Жилището се състои от коридор, три спални, хол с кухня, баня с тоалетна и отделно тоалетна, мокро помещение и две тераси. Жилището е на трети етаж. Има мазе 13 м2.
Оферта 1334
Особености
Тухла
За контакт:
0878421985

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЗАКС
0887873051, +359878421985
ЗАКС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
zaks.imot.bg
Адрес:
област Кърджали, гр. Кърджали, бул.'България' 66, бл.18 офис ' ЗАКС '
http:// www.zaksimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Кърджали, Център
Обява: 1d177693835624364

132 600 €
259 343.06 лв.
История на цената
(1 205 €, 2 356.78 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Кърджали, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност