Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Кърджали, Център
90 000 €
176 024.70 лв.

(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:03 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 144 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Закс имоти продава двустаен апартамент,тухла-старо строителство,в района на пазара.Жилището се състои откоридор, хол, кухня , спалня, баня с тоалетна и две тераси.Просторно и светло жилище- подходящо за инвестиция. Изложение изток- запад. При покупка може да се използва банков кредит- съдействаме за заеми.Наша оферта 1330.
Особености
Тухла
За контакт:
0887240036

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЗАКС
0887873051, +359878421985
ЗАКС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
zaks.imot.bg
Адрес:
област Кърджали, гр. Кърджали, бул.'България' 66, бл.18 офис ' ЗАКС '
http:// www.zaksimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Кърджали, Център
Обява: 1b177634102512749

90 000 €
176 024.70 лв.
История на цената
(1 000 €, 1 955.83 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Кърджали, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност